ÅrArtistTittelKategoriUtmerkelse
2007AlogAmateurElektronikaNei
2007DiskjokkeStaying InElektronikaNei
2007SalvatoreDays of RageElektronikaJa
2008LindstrømWhere You Go I Go TooElektronikaJa
2008Mental OverdriveYou are Being ManipulatedElektronikaNei
2008SkatebårdCosmosElektronikaNei
2009Lindstrøm & Prins ThomasIIElektronikaNei
2009Mungolian JetsetWe gave it All AwayElektronikaNei
2009RöyksoppJuniorElektronikaJa
2009Vinter in HollywoodOutbreakElektronikaNei
2010Bjørn TorskeKokningElektronikaNei
2010Lindstrøm & ChristabelleReal Life is no CoolElektronikaJa
2010Ost & KjexCajun LunchElektronikaNei
2011BiosphereN-PlantsElektronikaJa
2011Bugge Wesseltoft & Henrik SchwarzWesseltoft Schwarz DuoElektronikaNei
2011CasiokidsAabenbaringen over aaskammenElektronikaNei
2016BiosphereDeparted gloriesElektronikaJa
2016Nils BechEchoElektronikaNei
2016TelephonesVibe TelemetryElektronikaNei
2016TortusaI know this place - The Eivind Aarset CollagesElektronikaNei
2017+PlattformTwelveElektronikaJa
2017LindstrømIt's alright between us as it isElektronikaNei
2017Mental OverdriveEpilogueElektronikaNei
2017Sassy 009Do you mind EPElektronikaNei
2018Bjørn TorskeByenElektronikaNei
2018FakethiasAttuneElektronikaNei
2018Sex Judas feat. RickyGo down JudasElektronikaJa
2018SmerzHave funElektronikaNei
2019André BrattenPax AmericanaElektronikaJa
2019Carmen VillainBoth Lines Will Be BlueElektronikaNei
2019ChmmrTry New ThingsElektronikaNei
2019Prins ThomasAmbitionsElektronikaNei
2013Proviant AudioDrift Days and Disco NightsElektronika/DancemusikkNei
2013Ralph Myerzsuper sonic pulseElektronika/DancemusikkJa
2013Rune LindbækKrasavaElektronika/DancemusikkNei
2014Kim HiorthøyDogsElektronika/DancemusikkNei
2014Mental OverdriveCyclsElektronika/DancemusikkNei
2014Mental OverdriveEverything is connectedElektronika/DancemusikkJa
2015André BrattenGodeElektronika/DancemusikkJa
2015Jan-M. IversenElementsElektronika/DancemusikkNei
2015Todd Rundgren / Emil Nikolaisen / Hans-Petter LindstrømRunddansElektronika/DancemusikkNei
2004BiosphereAutour de la luneElektronika/SamtidsmusikkNei
2004DeathprodMorals and dogmaElektronika/SamtidsmusikkNei
2004Lars HorntvethPookaElektronika/SamtidsmusikkJa
2004Lasse MarhaugThe shape of rock to comeElektronika/SamtidsmusikkNei
2012LindstrømSix Cups of RebelElektronisk musikkNei
2012LindstrømSmalhansElektronisk musikkJa
2012Mungolian JetsetMungodelicsElektronisk musikkNei
1981Heimdal SpellemannslagTrønderslåtterFolkemusikkNei
1981HørkelgaddanTøffelmusikkFolkemusikkJa
1981Kirsten Bråten BergKirsten Bråten BergFolkemusikkNei
1997Berit OpheimEitt stegFolkemusikkNei
1997Gunnar Stubseid og Ale MøllerReisarenFolkemusikkNei
1997Ragnhild FurholtSegner syngFolkemusikkJa
1997Sinikka LangelandStrengen var af røde guldFolkemusikkNei
1998Bukkene BruseSteinstolenFolkemusikkNei
1998Frode NyvoldSkjemt og sjantiFolkemusikkNei
1998Hallvard T. Bjørgum, Bjarne Herrefoss, Knut HamreToneflaumFolkemusikkJa
1984Agnes Buen GarnåsDraumekvedetFolkemusikk/GammaldansJa
1984Sven NyhusBergrosaFolkemusikk/GammaldansNei
1984Vågå SpelmannslagBågådragFolkemusikk/GammaldansNei
1985Elisabeth KværnePå langeleikFolkemusikk/GammaldansJa
1985Geir Egil LarsenFløytelåt og dansarslåttFolkemusikk/GammaldansNei
1985Sondre BratlandKjeldevatnFolkemusikk/GammaldansNei
1986DalakopaDalakopaFolkemusikk/GammaldansJa
1986Hans W Brimi/Jon Faukstad/Mary BarthelemyBak gamle dørerFolkemusikk/GammaldansNei
1986TiriltungaTiriltungaFolkemusikk/GammaldansNei
1987Arve Moen BergsetArvesølvFolkemusikk/GammaldansJa
1987Hallvard T./Torleiv H. BjørgumDolkarenFolkemusikk/GammaldansNei
1987Stubseid og Møller med Braathen BergRameslåttenFolkemusikk/GammaldansNei
1988HonndalstauseneHonndalstauseneFolkemusikk/GammaldansNei
1988Kirsten Bråten BergMin kvedarlundFolkemusikk/GammaldansJa
1988Ulens KvintettElvesøgFolkemusikk/GammaldansNei
1990Arne M. Sølvberg/Øyvind LysloSyngande strengerFolkemusikk/GammaldansNei
1990Hans O. Gorset/Ånon EgelandFor borgere og bønderFolkemusikk/GammaldansNei
1990Torleiv & Hallvard BjørgumSkjoldmøyslaget: Faremoslåttar frå SetesdalFolkemusikk/GammaldansJa
1992Hauk og Knut BuenFykerud'nFolkemusikk/GammaldansJa
1992Østerdølens Spellmannslag Høgemo/SeglemUtlaFolkemusikk/GammaldansNei
1993Bjørn Odde og Amund BjørgenSlåttemusikk frå LomFolkemusikk/GammaldansJa
1993Bukkene BruseBukkene BruseFolkemusikk/GammaldansNei
1993Mari Eggen/ Helene HøyeSprell levandeFolkemusikk/GammaldansNei
1994Knut Buen/Leif Rygg/Kåre NordstogaBjølleslåttenFolkemusikk/GammaldansJa
1994Knut HamreFargespelFolkemusikk/GammaldansNei
1994Sigmund EikåsJølstringFolkemusikk/GammaldansNei
1995Bukkene BruseÅreFolkemusikk/GammaldansNei
1995Nye RingnesinFrå vals til viseFolkemusikk/GammaldansJa
1995Søstrene Hegge og Søstrene SteinsrudLevande langleikFolkemusikk/GammaldansNei
1996Annbjørg LienPrismeFolkemusikk/GammaldansNei
1996Arne M. SølvbergNordfjordslåttarFolkemusikk/GammaldansJa
1996DvergmålVisor og kvæde frå blåberglandetFolkemusikk/GammaldansNei
1999KvartsKvartsFolkemusikk/GammaldansJa
1999Nye RingnesinLeikFolkemusikk/GammaldansNei
1999Sven NyhusPols i RørostraktomFolkemusikk/GammaldansNei
2000Håkon HøgemoSoloFolkemusikk/GammaldansJa
2000Knut Hamre, Åse Teigland, Frank RollandHåstabøslåttarFolkemusikk/GammaldansNei
2000Sinikka LangelandLille Rosa: KjærlighetsballaderFolkemusikk/GammaldansNei
2001Bukkene BruseDen fagraste rosaFolkemusikk/GammaldansNei
2001Knut BuenSpelemannsprøvaFolkemusikk/GammaldansNei
2001KvartsFiligranFolkemusikk/GammaldansNei
2001Per Sæmund BjørkumBerg og vatnFolkemusikk/GammaldansJa